Nieuws
Softballessen en golflessen groot succes
Sport Alliantie Rosmalen heeft een bijdrage geleverd aan de samenwerking tussen sportverenigingen en onderwijs. Ervaren mensen uit de praktijk hebben leerlingen in de leeftijd van 10 tot 15 jaar op een andere manier kennis laten maken met golf en softbal.
Softballessen
In de laatste periode van het schooljaar was 'softbal' het thema van de gymlessen voor 1e en 2e jaars klassen van het Rodenborch College. Maar deze lessen hadden een bijzonder tintje. De lessen werden verzorgd door Amerikaanse en Australische softbal- en honkbalspelers op het geweldige complex van de Gryphons. De leerlingen waren allemaal erg enthousiast. Voor sommige leerlingen was het volgen van de lessen in het Engels nog moeilijk, maar wel een enorme uitdaging. De basisprincipes van softbal kwamen in de lessen naar voren en er werden verschillende spelvormen gespeeld.
Golflessen
Ook de leerlingen van 8 verschillende basisscholen uit Rosmalen konden kennis maken met een nieuwe sport, namelijk golf. Twee pro's hebben aan meer dan 500 kinderen in 3 lessen de basisbeginselen (swing, shippen en putten) van golf geleerd. De lessen werden op of rond het schoolplein gegeven of in de gymzaal.
Laatste nieuws
- 07-11-11: Eerste schooltoernooi een succes!
- 07-10-11: Schoolsporttoernooien
- 01-10-11: Sportdag Herman Broerenschool
- 16-05-11: Netwerkbijeenkomst Maatschappelijk Verantwoord Verenigingen
- 09-05-11: Rosmalen in beweging
- 29-04-11: Rosmalen in beweging
- 29-04-11: Netwerkbijeenkomst Maatschappelijk Verantwoord Verenigingen
- 13-04-11: Opening kunstgrasveld
- 14-03-11: Ontwikkeling projecten sportpunt
- 25-02-11: Kunstgrasveld nabij Rodenborch College in gebruik

