Nieuws
Ontwikkeling projecten sportpunt
In 2010 besloot de gemeente Rosmalen te erkennen als Sportpunt en daar een bedrag van 250.000 euro voor toe te kennen. Vervolgens kreeg de Sport Alliantie Rosmalen het verzoek om Sportpunt Rosmalen te ontwikkelen. De Sport Alliantie Rosmalen is begonnen met het inventariseren van de plannen van sportverenigingen, scholen en wijken. Inmiddels ligt er een voorstel voor de verdeling van de middelen bij de gemeente \'s Hertogenbosch.
Met het geld van het Sportpunt kunnen sportverenigingen, scholen en wijken een groot deel van de plannen uitvoeren. Er komen kunstgrasvelden in verschillende wijken en het kunstgrasveld bij het Rodenborch-College is inmiddels aangelegd. Watersportvereniging De Groote Wielen kan rekenen op een bijdrage om haar eigen plannen verder te ontwikkelen en er komt een kunstzinnige en vernieuwende proeftuin sport en bewegen. De jeugd krijgt een Run and Climbing speelveld met nieuwe activiteiten en in de Hoef wordt een outdoor gym parcours voor jong en oud aangelegd. Ook de jeu de boules baan voor senioren krijgt een bijdrage.
De wijktafel heeft nog zo’n 30.000 euro extra beschikbaar gesteld voor de ontwikkeling van de sport in Rosmalen en De Groote Wielen. Daarmee kunnen we al die plannen uitvoeren. Dat is toch een fantastisch resultaat!
De wijktafel heeft nog zo’n 30.000 euro extra beschikbaar gesteld voor de ontwikkeling van de sport in Rosmalen en De Groote Wielen. Daarmee kunnen we al die plannen uitvoeren. Dat is toch een fantastisch resultaat!
Laatste nieuws
- 27-04-12: Aad van der Steen krijgt lintje van de koningin
- 24-04-12: Eerste special demodag
- 26-03-12: Special Demo Dag
- 07-11-11: Eerste schooltoernooi een succes!
- 07-10-11: Schoolsporttoernooien
- 01-10-11: Sportdag Herman Broerenschool
- 16-05-11: Netwerkbijeenkomst Maatschappelijk Verantwoord Verenigingen
- 09-05-11: Rosmalen in beweging
- 29-04-11: Rosmalen in beweging
- 29-04-11: Netwerkbijeenkomst Maatschappelijk Verantwoord Verenigingen
