Samenspel van sport, onderwijs en wijken

Bas van den Elzen

Naam: Bas van den Elzen

Leeftijd: 32 jaar

Functie: Combinatiefunctionaris (schoolsporttoernooien, evenementen en cursusleider Citytrainers) Docent Lichamelijke Opvoeding (Rodenborch College)

Wat deed je voorheen: Docent Lichamelijke Opvoeding op het Jeroen Bosch College.

Hoe ben je terecht gekomen bij Sport Alliantie: Via mijn afstudeerstage op het Rodenborch College in het schooljaar 2013-2014. Ik liep toen stage bij Harrie Sloots en hij was op dat moment werkzaam bij Sport Alliantie. 

Wat zijn je vaste taken: Schoolsporttoernooien, evenementen en cursusleider Citytrainers.

Wat vind je leuk aan je werk: Afwisseling tussen onderwijs en organiseren. De vrijheid die ik krijg van het bestuur om nieuwe dingen te organiseren in mijn eigen stijl.

Wat doe je in je vrije tijd: Voetballen, tennissen, golfen, klussen in ons nieuwe huis en chillen met vrienden. 

Mijn quote: "De afwisseling met onderwijs en de vrijheid om nieuwe sporttoernooien te organiseren maken mijn werk geweldig''

Neem gerust contact op met Bas.
[email protected]

Sportclinic evenement

Maak een top 8 van sporten die jij het leukste vindt.

Kies 8 verschillende sporten!